טכנולוגיה על גלגלים 

איך רותמים את הגורם מספר אחד לתאונות דרכים בעשור השני של המאה העשרים ואחת, לכלי מספר אחת למלחמה בהן? פשוט מאוד... 

 

שימוש בסלולרי בעת נהיגה, הפך זה מכבר לגורם העיקרי לתאונות דרכים בישראל. אך בד בבד, פותחו בשנים האחרונות לא מעט אפליקציות, אשר התקנתן על מכשיר הסלולר הפרטי של כל נהג, תסייע לנהיגה בטוחה יותר ותתריע מפני סכנות או הסחות דעת בנהיגה.
קבלו סקירה של 5 מהן:

אפליקציה ישראלית בשם  Protextme, תזהה כי אתם במצב נהיגה, תמנע ממכשירכם לשלוח ולקבל הודעות בזמן נסיעה ותסייע לכם לנהוג בבטחה.
האפליקציה "משתיקה"התראות מסרונים (SMS)  והתראות טקסט נוספות כגון דואר אלקטרוני, פייסבוק, WhatsApp וכו', או לחילופין, מקריאה אותן בקול. שיחות נכנסות ימשיכו להתקבל כרגיל. במקביל, מעדכנת האפליקציה אוטומטית את שולחי המסרונים כי בעל הטלפון נוהג ואינו יכול לענות כרגע. כאשר מזהה המערכת כי הנסיעה הסתיימה, חוזר המכשיר אוטומטית לתפקודו הרגיל.

טכנולוגיה על גלגלים


iCarMode  - אם אינכם יכולים להיפרד מהנייד גם בזמן הנהיגה, זו האפליקציה בשבילכם. כי אם כבר משתמשים, לפחות בזהירות. מטרתה להנגיש על מסך הסלולר, באמצעות כפתורים גדולים ובולטים, את הפונקציות הפופולריות ביותר בהן משתמשים נהגים בזמן נסיעה.
מוזיקה - נגן מוזיקה עם כפתורים גדולים, חושף את רשימות ההשמעה של המכשיר. 
אנשי קשר - מאפשר יצירה של קיצורי דרך להתקשרות לאנשי הקשר המועדפים בלחיצה פשוטה.
קיצור דרך לאפליקציית הGPS  המועדפת.
טלפון - קיצור דרך לחייגן הפשוט והמוכר.

iOnRoad - יישום לבטיחות בנהיגה, שיזהיר אתכם מפני התנגשות, תוך שימוש ביכולות הקיימות במכשיר הסמארטפון.
המצלמה, ה GPS והחיישנים של הסלולרי שלכם ישמשו כמכ"מ ויזהו כלי רכב הנמצאים לפני מכוניתכם ויזהירו אתכם במידה ואתם נמצאים בסכנת תאונה.  האפליקציה, באמצעות רכיבי הסלולר, מחשבת את המהירות הנוכחית של רכבכם על ידי החיישנים במכשיר ומקבלת תמונה בעזרת מצלמתו. כאשר תתקרבו למקור סכנה, אזהרה אודיו-ויזואליות תופיע, תתריע מפני התנגשות אפשרית ותאפשר לכם להגיב בהתאם.

אפליקציית Can I drive yet – תשמור עליכם פיכחים. רגע לפני שאתם נכנסים לרכב אחרי לילה של שתייה, הסלולרי שלכם יוכל לחשב עבורכם עד כמה אתם שיכורים והאם בטוח שתחזיקו בהגה, עם התאמה לתקנים המקומיים של אחוזי האלכוהול המותרים בדם בישראל ובמדינות אחרות. לצורך חישוב הכמות אותה תוכלו לשתות, תתבקשו להכניס נתוני גובה ומשקל. לאחר מכן, האפליקציה תשאל אתכם כמה שתיתם, ומספר שאלות פשוטות הנוגעות לפרטים האישיים שלכם - כדי להסיק מכך כמה שתויים אתם. אם אתם יוצאים בחבורה גדולה, תוכלו ליצור גם פרופילים שונה עבור כל חבר. אגב, הממשק נוח ביותר - כך שגם משתמש הסמארטפון השיכור ביותר יוכל להשתמש בה.

אם אתם רוכבי אופניים, אפליקציית cyclebe מאפשרת לכם לשדר למערכת הניווט של הרכבים בסביבה, בזמן אמת, את מיקומכם על הכביש על מנת להזהיר את הנהגים המתקרבים. 
כל שנדרש מכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה עם היציאה לרכיבה ובאמצעות טכנולוגיית GPS מתקדמת, יקבלו נהגים המצוידים בגרסה מתקדמת של שירותי הניווט של סלקום, פלאפון, פרטנר ומירס, התראה ויזואלית וקולית על מיקומכם על הכביש בכל רגע נתון, כמו גם התראות כלליות על מקטעי כביש, המתאפיינים בריבוי רוכבי אופניים בצדי הדרך.

אז בפעם הבאה שאתם מושיטים את ידכם לסלולרי תוך כדי נהיגה, השתדלו שזה יהיה רק לצורך הפעלת האפליקציה המתאימה.

עכשיו במגדל לרכב – ביטוח רכב ללא קודן! לקבלת הצעה בהתאמה אישית לחץ כאן >>

 

קבלת הצעה
שם מלא
תעודת זהות
טלפון נייד
דוא"ל
*כל השדות הינם שדות חובה
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.
האמור בסקירה זו מובא לידיעה כללית בלבד, ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסות ו/או חברות הביטוח או ככלי לפרשנות;
אין בסקירה זו להוות הצעה, המלצה, יעוץ או חוות דעת לעשות פעולה או להמנע ממנה, והיא אינה מחליפה יעוץ ו/או שיווק מקצועי,
המותאם אישית לכל אדם. האמור כפוף לכיסויים הביטוחיים הנרכשים, ותנאי חברות הביטוח השונות.
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון